Sveika gyvensena

Paskelbta 2018/11/30
Telefonas:   864717818
Miestas:   Mažeikiai

Ir vėl užsibrėžėte didelių tikslų iki Kalėdų numesti svorio ar įgauti gerą formą bei prisiauginti raumenų? Galiu Jums padėti, kad Jūsų tikslai tikrai būtų pasiekti! Siūlau Jums pradėti nuo mitybos plano ir subalansuotos mitybos, vartojant Herbalife produktus! 
Pagal kompanijos Herbalife mitybos koncepciją sudarysiu Jums individualią mitybos programą. Taip pat Jūsų rezultato siekimo laikotarpiu padėsiu Jums pakeisti mitybos įpročius, suteikdama asmenines konsultacijas, kurios yra įskaičiuotos į produktų kainą! Turėsite asmeninę priežiūrą, motyvaciją ir papildomas žinias! 

Mitybos ekspertai teigia, kad neįmanoma sumažinti ir efektyviai suvaldyti svorio be subalansuotų pusryčių. Tad ir siūlau Jums pradėti dieną patikimais, saugiais ir tarptautiniais klinikiniais tyrimais patvirtintais Herbalife kompanijos produktais: 

Baltyminis kokteilis „FORMULA 1“ – subalansuotas maistas stiklinėje, suteikiantis organizmui reikiamą kiekį aukštos kokybės baltymų ir kitų maistinių medžiagų, gyvybiškai būtinų vitaminų ir mineralų, yra nekaloringas ir lengvai paruošiamas. Galima rinktis iš 7 gardžių skonių: bananinio kremo (NAUJIENA!), vanilės, šokolado, braškių, tropinių vaisių, kreminių sausainių, karamelizuotų obuolių ir cinamono. 

Koncentratas Herbal Aloe – skanus ir nekaloringas gėrimas, skirtas vandens pusiausvyrai palaikyti. Savo sudėtyje turi Aloe Vera sulčių, kurios suteikia vandeniui gaivinantį citrusinių vaisių skonį. Padeda lengviau išgerti reikiamą dienos vandens normą. 

Žolelių gėrimas – efektyviai tonizuojantis ir nekaloringas gaivinamasis gėrimas, sudėtyje turintis išskirtinį juodosios ir žaliosios arbatos derinį, papildytą dedešvų žiedų, kinrožių ir kardamonų sėklų ekstraktais. Sudėtyje yra visos naudingos žaliosios arbatos medžiagos. 

Baltyminis mišinys "FORMULA 3" – paprastas būdas gauti daugiau baltymų. Sudėtyje yra sojos ir išrūgų baltymai, kurie padeda auginti raumenų masę, išlaikyti sveikus kaulus, o taip pat ir efektyviai lieknėti.

Bet kokios sėkmės formulė yra išskirtinė. Herbalife siūlo Jums savo FORMULĘ, pagrįstą idealiu naudos ir skonio balansu, kad pasiektumėte rezultatų lieknėjant, auginant raumeninę masę ar palaikant sveiką svorį ir gerą savijautą. 

Susisiekite su manimi telefonu ar el.paštu lina.matuz@gmail.com ir aš Jums suteiksiu daugiau informacijos apie Herbalife produktus (kokteiliai, batonėliai, sriuba, skaidulos, vitaminai, mineralai ir kiti puikūs produktai), jų įtraukimą į kasdienį mitybos racioną.
Sveikos gyvensenos konsultantė ir Herbalife nepriklausoma partnerė 
Lina Visgirdienė

Kontaktinė informacija
Susisiekti su pardavėju

Prašome įvesti žemiau matomus simbolius.
Pavaizduoti gali būti raidėmis nuo A iki Z ir skaitmenimis nuo 1 iki 9.