TINKAS itin žemomis kainomis!

Paskelbta 2019/05/03

1.00€

Telefonas:   861444403
Miestas:   Mažeikiai

TINKAS ITIN ŽEMOMIS KAINOMIS!
Prekiaujame:
*Padidinto sukibimo gipsiniu tinku MultiGips RotWeiss. naudojamas dirbant rankomis yra skirtas atlikti vienasluoksnius gipsinius tinkus ant keramikinės, betoninės, gelžbetonis dangos ir t.t. naudojant rankinio dėjimo būdą. Atsižvelgiant į padidintą sukibimą prie dangos patartina tinkuoti lygius betoninius paviršius.

*„Knauf rotband“ gipsiniu tinku, skirtas dirbti rankomis, ypač tinka darbams patalpose, kuriose oro drėgmė normali, taip pat gyvenamųjų patalpų virtuvėms ir vonios kambariams, betoninėms sienoms ir luboms tinkuoti.

*KNAUF MP75 light gipso ir kalkių tinko mišiniu. Juo galima kurti įvairią paviršiaus faktūrą. KNAUF MP75 light naudojamas tinkuojamosiose šildymo ir vėsinimo sistemose. Mišinys yra lengvas ir elastingas.Tinka naudoti rankiniu ir mašininiu būdu.

Mes vertiname kiekvieną savo klientą, todėl galime pasiūlyti plačiausią statybinių medžiagų asortimentą, mažiausiomis kainomis.Pakonsultuosime, sukomplektuosime statybines medžiagas pagal Jūsų poreikius ir pristatysime į nurodytą vietą.
☎️Tel. 861444403

Kontaktinė informacija
Susisiekti su pardavėju

Prašome įvesti žemiau matomus simbolius.
Pavaizduoti gali būti raidėmis nuo A iki Z ir skaitmenimis nuo 1 iki 9.