Dietologas

Paskelbta 2017/07/01
Telefonas:   +44 7817063737
Miestas:   Londonas
Interneto svetainė:   http://www.e-godiva.com/

Ekologiški produktai grožiui ir sveikatai: veido kremai, prausikliai, serumai, kaukės su augalų kamieninėmis ląstelėmis. Naturalus vitaminai Higher Nature visai šeimai.
„Go Divoje“ rasite maisto papildus “Higher Nature”, pagamintus laikantis aukščiausių kokybės kontrolės standartų, sudėtyje nėra sintetinių medžiagų, cukraus , krakmolo, hormonų. Tinka vegetarams ir veganams.
Įmone “Go Diva” dirba norėdama pasiūlyti klientams aukščiausios kokybės produkciją, kaip sertifikuoti prabangūs veido kremai su kamieninėmis ląstelėmis. Čia prekiaujama iš Amerikos ir Jungtinės Karalystės atvežta grožio ir sveikatos produkcija. Taip pat teikiamos dietologo paslaugos norinties, numesti svorį, sudaromas mitybos planas atsižvelgiant į kiekvieno sveikatos būklę individualiai. Konsultuojami pacientai dėl: antsvorio, nutukimo, alergijų, vegetarinio maitinimosi, širdies ir kraujagyslių ligų. Suteikiamos sveikų žmonių, vaikų ir paauglių bei nėščiųjų ir žindyvių individualios maitinimosi rekomendacijos.

Prabangūs ekologiski grožio produktai Intelligent Nutrients, Higher Nature vitaminai, Dietologas, Mitybos planas, Mitybos planas metant svorį, Mitybos planas sportuojantiems

Kontaktai:

Neringa Kasačiūnienė
Go Diva
42 Hornton Street, W8 4NT, Londonas
+44 7817063737
info@e-godiva.com
www.e-godiva.com

Kontaktinė informacija
Susisiekti su pardavėju

Prašome įvesti žemiau matomus simbolius.
Pavaizduoti gali būti raidėmis nuo A iki Z ir skaitmenimis nuo 1 iki 9.