Stendų konstrukcijos X, parodiniai stendai, foto sienos, nuoma

Paskelbta 2024/04/08

500.00€

Telefonas:   +37060631237
Miestas:   Vilnius
Interneto svetainė:   http://www.euroego.lt

Aliumininės, apsauginiu plastiko sluoksniu padengtos konstrukcijos stendams montuoti. Stendų sistema X skirta mobilioms parodoms, tinkama naudoti patalpose ir lauke.

www.euroego.lt/meniu/stendu-sistema-x

Video:
youtu.be/iAZG0RJrG_k
youtu.be/itYFzmobrjI

Konstrukcijos paprastai transportuojamos dėl savo nedidelio svorio ir kompaktiškumo – jas galima netgi skraidinti lėktuvu. Nepaisant lengvumo, konstrukcijos itin tvirtos. Šios konstrukcijos praktiškos, nes iš jų galima surinkti įvairių matmenų stendus, atsižvelgiant į turimą vietą, pristatomą produkciją, kitas aplinkybes. Be to, jos pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu, naudojami vieni pigiausių plakatų.

Panašios konstrukcijos scenoms ir stendams: www.euroego.lt/meniu/scenu-konstrukcijos-truss

Stendai prezentacijoms ir renginiams, parodinė įranga reklamai, stulpeliai su virvėmis, ekspozicijų ir parodinių stendų projektavimas. Brošiūrų laikikliai, Roll up ir Pop Up stendai, ekspozicinės foto sienelės, pakylos. Nestandartiniai stendai mugėms, info stalai parodoms, reklaminiai barjerai su reklama, stoveliai su virvėmis atitvėrimui. Parodų stendo įrengimas ir apipavidalinimas, pakabinami ir pastatomi stendai, dviaukščiai parodiniai stendai, parodų ir mugių įranga. Informaciniai ir reklaminiai stendai, stendų nuoma ir gamyba, renginiai ir jų organizavimas, parodų sienelės ir sistemos. Atitvarai su juostomis, transportavimo dėžių gamyba, reklaminės nuorodos ir rodyklės.

UAB EuroEGO
E-mail info@euroego.lt
Tel. +37060631237, +37060512959

Kontaktinė informacija
Susisiekti su pardavėju

Prašome įvesti žemiau matomus simbolius.
Pavaizduoti gali būti raidėmis nuo A iki Z ir skaitmenimis nuo 1 iki 9.