Dizaino paslaugos, reklamos gamyba, plakatai

Paskelbta 2023/09/02
Telefonas:   860631237
Miestas:   Vilnius
Interneto svetainė:   http://www.euroego.lt

Atliekame įvairius dizaino darbus visoje Lietuvoje. Užsakymus įvykdome kokybiškai, kūrybingai ir per trumpiausią laiką. Kuriame internetinius banerius, animaciją, 3D vizualizaciją, animuotus el. atvirukus, video, logotipus, prekės ženklus ir dar daugiau.

Taip pat maketuojame ir spausdiname lankstinukus, brošiūras, plakatus, atvirukus, kalendorius (sieninius, stalinius, kišeninius), katalogus, knygas, žurnalus, bilietus, kvietimus, padėkas, diplomus, vizitines korteles, etiketes, pakuotes, vokus, firminius blankus, vėliavas, maišelius, lipdukus ir kita.

http://www.euroego.lt/home/dizainas/

Ekspozicijų stendai parodoms, konstrukcijos ir jų sistemos renginiams, reklaminė įranga prekybai, besisukantys stovai. Plakatai ir plakatų laikikliai, vidinės ir išorinės reklamos gamyba, tekstiliniai mobilūs stendai, mobilūs atitvarai renginiams. Konstrukcijos scenoms, reklaminės vėliavos ir vėliavų stiebai, stendai parodoms ir mugėms, prezentaciniai stalai. Informacinės lentelės, firminiai stovai, grafiniai stendai su plakatais, reklaminiai stendai. Modulinės scenų pakylos, surenkami stendai, apsauginės tvorelės, kilnojami reklaminiai stendai. Stendų gamyba ir nuoma, scenos ir sceninės konstrukcijos, foto nuotraukų redagavimas.

UAB EuroEGO
Telefonai: 860631237, 860512959
El. paštas: info@euroego.lt

Kontaktinė informacija
Susisiekti su pardavėju

Prašome įvesti žemiau matomus simbolius.
Pavaizduoti gali būti raidėmis nuo A iki Z ir skaitmenimis nuo 1 iki 9.