Ilgalaikė 35 vietų namo nuoma darbuotojams

Paskelbta 2022/02/01

12,600.00€

Telefonas:   869835044
Miestas:   Mažeikiai

Išnuomojamas ką tik pabaigtas įrengti aukšto paslaugų lygio 500 m2 apšiltintas namas ilgalaikei nuomai nuo 1 mėnesio ir daugiau. Mažeikių miestas tokio lygio Svečių namų ar net viešbučių neturi.
visame name išdėstytos VISIŠKAI NAUJOS BLACK MULTIPOCKET LOVOS KUŠETĖS SU DVIGUBAIS KIETAIS SPYRUOKLIŲ BLOKAIS SU PAPILDOMU ANTČIUŽINIU.

https://hilding.lt/produktas/black-multipocket-kusete/

Yra 35 naujos 5 žvaigždučių viešbučiams lygio atitinkančios lovos kušetės su 2 spyruoklių blokais ir lovagaliais. naujos patalynės ir visa kita.
yra galimybe šitas visas naujas aukšto lygio lovas kušetes sujunti į dvigules.
Kiekviename kambaryje yra wifi 1 metro įstrižainės naujas televizorius, mikrobanginė su virduliu. visas kiemas nuolat apšviečiamas nakties metu.

pirtis ir baseinas pajungiamas už atskirą mokestį.

apšiltintame name yra 3 aukštai, kuriose yra 3 vonios, 3 dušai, 2 pisuarai, pirtis, baseinas, 2 didelės virtuvės, 1 mažesnė virtuvė. Yra 3 skalbimo mašinos Miele, ir 3 naujos džiovyklės Miele, 3 poilsinės patalpos, šašlikinės pavėsinė, 12 naujų mikrobanginių, 12 naujų philips virdulių, 2 naujos indaplovės (electrolux ir miele), 10 naujų mini Midea šaldytuvų, 2 dideli nauji dviduriai šaldytuvai su ledukų funkcija, 10 naujų televizorių, WiFi. Ir T.t. Name yra tiekiamas per pramoninį vandens filtrą minkštas nukalkintas sveikas vanduo.

Visi nauji baldai, spintos, prieškambarių ir virtuvės baldų komplektas. Stovi nukalkinimo ir minkštinimo pramoniniai vandens filtrai. pramoninis šildymas. signalizacija. 3 balkonai.

I nuomą įskaičiuota viskas, elektra, vanduo, apšildymas, patalynės keitimas kas 2 savaitės, valymas 2 kartus per savaitę. Šiūkšlių išvežimas. Kodinės su pirštu antspaudais spyna. signalizacija. Rakinami kambariai. 2 garažai. Vidiniame kieme telpa 5 mašinos. yra daug atsarginių patalpų
Be maitinimo. Su maitinimu plius 10 e už pusryčius, galima patiekti ir vakarienę.

Nuoma 12 e/lova/parą plius PVM ne sezono metu.
Sezonu metų kaina bus didesnė.
Išrašome PVM sąskaitas faktūras.

Užstatas nuo 5.000 e.
1 mėnuo į Priekį nuoma.
869835044

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/ilgalaike-35-vietu-namo-nuoma-darbuotojams-59923452.html

Kontaktinė informacija
Susisiekti su pardavėju

Prašome įvesti žemiau matomus simbolius.
Pavaizduoti gali būti raidėmis nuo A iki Z ir skaitmenimis nuo 1 iki 9.